Agenda HPE Reimagine IT 2017

Rejestracja

 • 09:00 - 09:45
  Rejestracja i powitalna przerwa kawowa
 • 09:45 - 10:20
  We live in a world where everything computes, Sabine Sauter, Managing Director, Hewlett Packard Enterprise Polska
 • 10:20 - 11:00
  Deliver Hybrid IT Services at Cloud Speed with HPE Synergy Composable Infrastructure, James Henry, Category Manager for Composable Infrastructure, HPE EMEA

Przerwa kawowa

 • 11:00 - 11:30
  Przerwa kawowa

Czas

 • 11:30 - 12:15
 • 12:15 - 13:00

Hybrid IT

 • 11:30 - 12:15
  Gdy trzeba łączyć wodę z ogniem – czyli dlaczego Hybrid IT?
  Stosowane w IT podejście „silosowe” nie jest w stanie zapewnić szybkości oraz elastyczności niezbędnej do sprostania napiętym terminom oraz ściśle określonym celom strategicznym, pozwalającym rozwiązać dzisiejsze problemy. Przedsiębiorstwa nie mogą jednak całkowicie pozbyć się systemów, które obecnie wspomagają ich codzienne funkcjonowanie. Wg HPE rozwiązaniem jest proste w tworzeniu i wykorzystywaniu Hybrydowe IT. Podczas prezentacji zostaną omówione różne aspekty tworzenia Hybrid IT oraz korzyści transformacyjnych, które dzięki nim można uzyskać.
 • 12:15 - 13:00
  Hybrydowe modele pozyskania i posiadania rozwiązań IT
  Z własnej serwerowni czy z chmury? Inwestować czy konsumować? Przepłacać za zapas czy pay per use? Budować fabrykę czy zamawiać produkty? To tylko wierzchołek góry lodowej dylematów przed którymi stają dziś osoby odpowiedzialne za strategię i finansowanie IT. Podczas prezentacji zostaną zademonstrowane możliwości jak i kryteria według, których należy podejmować decyzje dotyczące pozyskiwania IT w XXI wieku.

Internet of Things

 • 11:30 - 12:15
  Rewolucja w sposobie życia, korzystania z przestrzeni publicznej i nowa rewolucja przemysłowa dzięki Internet of Things i Intelligent Edge
  Omówienie różnych rodzajów i zastosowań Internet of Things, korzyści z ich wykorzystania i otwarcie się na nowe możliwości w transformacji cyfrowej. Zalety ze stosowania przetwarzania w punktach brzegowych sieci. Architektura systemowa, aplikacyjna i danych platform systemowych do zarządzania sensorami IoT i przesyłania danych oraz tworzenia aplikacji do monitorowania i raportowania, analityki biznesowej, korelacji danych i wykrywania trendów i anomalii.
 • 12:15 - 13:00
  Być albo nie być czyli bezpieczeństwo w IoT

Expertise to make IT happen

 • 11:30 - 12:15
  Transformacja Cyfrowa – mit czy rzeczywistość?
  Strategia HPE w kontekście zmian rynkowych. Dlaczego się zmieniamy? Jaka jest nasza propozycja rynkowa związana z transformacją cyfrową (Hybrid IT, Intelligent Edge, Usługi, Nowe modele dostarczania IT). Dlaczego usługi są istotnym czynnikiem transformacji cyfrowej i na co trzeba zwrócić uwagę? HPE Pointnext – strategia usługowa.
 • 12:15 - 13:00
  Innowacyjność w czasach Transformacji Cyfrowej
  Prezentacja na przykładzie konkretnego rozwiązania jak firmy potrafią podejmować biznesowe decyzje i transformować IT po to, żeby osiągnąć wymierne rezultaty biznesowe.

Lunch

 • 13:00 - 13:45
  Lunch

Czas

 • 13:45 - 14:30

Hybrid IT

 • 13:45 - 14:30
  Hybrid IT w infrastrukturze komponowalnej - pokaz na żywo
  Jak w praktyce zbudować platformę dla świadczenia usług infrastruktury dla aplikacji tradycyjnych i jednocześnie chmurę prywatną dla aplikacji do transformacji cyfrowej?Demonstracja dwóch modeli operacyjnych IT – Tradycyjne oraz Agile – na jednej platformie. Demonstracja obejmie elementy automatyzacji środowiska oraz „infrastructure as code” z wykorzystaniem takich narzędzi jak Chef, Github, silnika CI/CD oraz API infrastruktury komponowalnej.

Internet of Things

 • 13:45 - 14:30
  Inteligentne przetwarzanie u źródła i nie tylko
  Jak zbierać oraz analizować dane kontekstowe z urządzeń mobilnych a następnie przetwarzać je w wartościowe dla biznesu informacje? Demonstracja Aruba Analytics & Location Engine jako narzędzia do zbierania danych z uwzględnieniem poszanowania prywatności ich użytkowników.

Expertise to make IT happen

 • 13:45 - 14:30
  Cyber Security – bezpieczeństwo przy transformacji
  Bezpieczeństwo IT przy transformacji cyfrowej. Jakie są zagrożenia, jak się przed nimi bronić, jakich narzędzi i procedur używać?

Przerwa kawowa

 • 14:30 - 15:00
  Przerwa kawowa

Czas

 • 15:00 - 15:45

Hybrid IT + Internet of Things

 • 15:00 - 15:45
  Platform as a Service w chmurze prywatnej i publicznej jako narzędzie do transformacji cyfrowej - pokaz na żywo
  Zalety i przewagi mikrousługowej architektury aplikacyjnej, w porównaniu z architekturą monolityczną, w zastosowaniu do często aktualizowanych i wysoce skalowalnych aplikacji webowych i mobilnych, umożliwiających rewolucję IoT w przedsiębiorstwach. Pokaz na żywo platformy HPE Stackato Platform as a Service do tworzenia, testowania i uruchamiania aplikacji Cloud Native w architekturze mikrousługowej. Demonstracja uruchomienia i działania przykładowej aplikacji w środowisku chmury hybrydowej z wykorzystaniem platformy sprzętowej opartej o infrastrukturę komponowalną i usługi z chmury publicznej Opis: Zalety i przewagi mikrousługowej architektury aplikacyjnej, w porównaniu z architekturą monolityczną, w zastosowaniu do często aktualizowanych i wysoce skalowalnych aplikacji webowych i mobilnych, umożliwiających rewolucję IoT w przedsiębiorstwach. Pokaz na żywo platformy HPE Stackato Platform as a Service do tworzenia, testowania i uruchamiania aplikacji Cloud Native w architekturze mikrousługowej. Demonstracja uruchomienia i działania przykładowej aplikacji w środowisku chmury hybrydowej z wykorzystaniem platformy sprzętowej opartej o infrastrukturę komponowalną i usługi z chmury publicznej

Expertise to make IT happen

 • 15:00 - 15:45
  Przyszłość DataCenter
  Nowoczesne rozwiązania Data Cente. Jak zarządzać Data Center przyszłości – Infrastructure Automation.

Przerwa kawowa

 • 15:45 - 16:00
  Przerwa kawowa
 • 16:00 - 17:00
  Debata "Digital disruption- problem czy innowacja?" - prowadzenie
 • 17:00 - 19:00
  Koktajl

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję