SUSE

Arista


Firma Arista Networks została założona z myślą o tworzeniu i dostarczaniu chmurowych rozwiązań sieciowych sterowanych oprogramowaniem dla dużych centrów przetwarzania danych, systemów pamięci masowej i środowisk obliczeniowych. Przełączniki firmy Arista o przepustowości od 10 do 100 Gb/s cechują się znakomitą skalowalnością, elastycznością i niezawodnością. Za pośrednictwem rozwiązania CloudVision i zaawansowanego sieciowego systemu operacyjnego EOS firma Arista implementuje w chmurze ponad 10 mln portów sieciowych na całym świecie. Przedsiębiorstwo jest zaangażowane w rozwój standardów otwartych i należy do członków-założycieli konsorcjum 25/50GbE.

Sercem platformy firmy Arista jest rozszerzalny system EOS™ (Extensible Operating System). To zaawansowany, sieciowy system operacyjny, zapewniający spójność pojedynczego obrazu na wszystkich platformach sprzętowych oraz nowoczesną architekturę rdzeniową, która umożliwia rozbudowę aplikacji i modernizację środowiska bez zakłócania jego pracy.

Zespół firmy Arista obejmuje doświadczonych, utalentowanych menedżerów i inżynierów, którzy zdobywali doświadczenie w czołowych firmach oferujących rozwiązania sieciowe. Przedsiębiorstwo tworzy rewolucyjne produkty i dostarcza je na całym świecie za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych, integratorów systemów i sprzedawców. Dokłada przy tym wszelkich starań, aby umożliwić partnerom i klientom osiągnięcie sukcesu.


SUSE

Aruba


Aruba, Spółka należąca do Hewlett Packard Enterprise, wzbogaca inteligentną sieć brzegową o obsługę urządzeń mobilnych i IoT — dla firm każdej wielkości na całym świecie. Firma dostarcza rozwiązania informatyczne, które pomagają przedsiębiorstwom obsługiwać osoby z pokolenia GenMobile — swobodnie posługujące się technologiami mobilnymi i korzystające z chmurowych aplikacji biznesowych w każdym aspekcie życia zawodowego i osobistego — oraz wykorzystywać informacje do przekształcania procesów biznesowych.

Usługi Aruba dotyczące infrastruktury, oferowane w postaci oprogramowania dostępnego w chmurze publicznej lub prywatnej, pozwalają bezpiecznie łączyć się z siecią za pomocą urządzeń mobilnych i IoT — z jednego miejsca. Firma umożliwia specjalistom ds. informatycznych tworzenie sieci, które dotrzymają kroku zmianom poprzez migrację z infrastruktur kosztownych w eksploatacji, zaprojektowanych do obsługi sieci przewodowych w obrębie fizycznych połączeń w siedzibie firmy.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.arubanetworks.com/company/media-center/


INTEL

Betacom


Betacom to nowoczesny integrator oferujący najwyższej jakości rozwiązania IT. Łączymy klasyczne rozwiązania IT z usługami świadczonymi w chmurze. Tworzymy nowatorskie rozwiązania takie jak społecznościowe narzędzie wspierające komunikację i dzielenie się wiedzą w organizacjach. Oferujemy unikalne usługi w ramach kompleksowej platformy chmurowej – BLUER. Cloud Partner.

Jesteśmy partnerem Hewlett Packard Enterprise w zakresie rozwiązań chmurowych: posiadamy specjalizacje Gold Cloud Builder, Service Provider oraz unikalny status potwierdzający kompetencje cloud – HPE Supercharge.
Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów - dlatego kończymy je sukcesem! Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który ma na swoim koncie setki udanych projektów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami podpowiadając im jak budować w firmie nowoczesne IT.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.betacom.com.pl/

INTEL

ESKOM


Firma ESKOM powstała w 2003 r. i skupia się na działalności związanej z usługami informatycznymi i dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań IT.
 
Czternaście lat systematycznego budowania pozycji na rynku zaowocowało pozycją w gronie liderów krajowego outsourcingu IT. Połączenie kompetencji ekspertów, najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nastawienia na maksymalną satysfakcję i indywidualne podejście do Klienta sprawiło, że zaufały nam najbardziej znane firmy na rynku polskim i międzynarodowym. Efekty naszej działalności doceniło również Hewlett Packard Enterprise (HPE), które przyznało nam - najwyższy status - HPE Platinum Partner.

Filarami naszej działalności są usługi dla działów IT naszych klientów (IT Outsourcing) oraz wdrażanie zleconych nam rozwiązań (IT Solutions).

Fast IT

Fast IT


Firma. Ponad 20 lat doświadczenia w integracji zaawansowanych rozwiązań IT we współpracy ze światowymi producentami i dystrybutorami.

Klient. Nasi klienci to zarówno duże firmy krajowe i międzynarodowe, jak i średniej wielkości polskie przedsiębiorstwa. Już od 22 lat wspieramy rozwój, poprawę efektywności i stabilność ich biznesu, wdrażając nowoczesne rozwiązania informatyczne z zakresu:

  • Przetwarzania i przechowywania danych,
  • Transmisji i bezpieczeństwa danych,
  • Zarządzania środowiskiem i usługami IT,
  • Rozwiązań do druku

Wartości. Traktujemy naszych Klientów jak dobrych partnerów biznesowych - niezależnie od skali działalności i branży, mogą liczyć na naszą dobrą radę, cierpliwość, zaangażowanie, szczerość i uczciwość. Wzajemne partnerskie podejście owocuje długofalową współpracą, w wielu przypadkach już kilkunastoletnią.

Kompetencje to wiedza, umiejętności i postawy. W zakresie wiedzy doceniła nas firma Hewlett Packard Enterprise (HPE), wyróżniając nas przyznaniem statusu HPE Gold Partner. Ocenę w pozostałych obszarach pozostawiamy naszym Klientom.


INTEL

Intel Technology Poland


Al. Jerozolimskie 146c
02-305 Warszawa,
www.intel.com

Firma Intel wprowadza innowacje w celu uczynienia naszego życia bardziej pasjonującym, doskonalszym i łatwiejszym. Nigdy nie ustajemy w naszej pracy. Naszym celem jest wykonanie kolejnego wielkiego skoku – w zakresie technologii, edukacji, kultury, procesu technologicznego i odpowiedzialności społecznej. Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania, które zadowolą każdego.


SUSE

SUSE


SUSE, pionier oprogramowania open source, jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną systemów Linux, infrastruktury typu cloud i rozwiązań pamięci masowej, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Ponad 20 lat doświadczeń inżynierskich, doskonały serwis i niezrównany ekosystem partnerów zapewniają najwyższą jakość produktów i pomocy technicznej, które pozwalają klientom zapanować nad złożonością systemów, obniżać koszty i zapewnić niezawodność działania newralgicznych usług. Trwałe relacje pozwalają nam dopasować się do potrzeb klientów i dostarczać im nowatorskie rozwiązania potrzebne do odnoszenia sukcesów - dziś i w przyszłości.

W Polsce SUSE posiada swoje przedstawicielstwo od 2004 r. w celu reagowania na potrzeby polskich klientów, organizacji sieci sprzedaży, obsługi posprzedażnej, wsparcia technicznego oraz zapewnienie dostępności szkoleń. Pomoc techniczna dla oprogramowania firmy SUSE świadczona jest w Polsce i po polsku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.suse.pl


SUSE

Veeam


Ul. Domaniewska 39A, Wejście A,
02-672 Warszawa
www.veeam.com/pl/

Veeam rozumie, jak trudnym wyzwaniem dla firm z całego świata jest utrzymywanie ciągłości biznesowej (Always-On Enterprise™) przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dlatego Veeam stworzył nowy rynek rozwiązań, które zapewniają dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop — Availability for the Always-On Enterprise™ — pomagając firmom i instytucjom uzyskać wskaźnik czasu i punktu przywracania (recovery time and point objectives, RTPO™) na poziomie nieprzekraczającym 15 minut dla wszystkich aplikacji i danych. Jest to możliwe dzięki zupełnie nowemu rozwiązaniu, które oferuje szybkie przywracanie danych, zapobieganie ich utracie, zweryfikowane odzyskiwanie, testowanie kopii zapasowych oraz pełny wgląd. Pakiet Veeam Availability Suite™, w skład którego wchodzi oprogramowanie Veeam Backup & Replication™, wykorzystuje wirtualizację, systemy pamięci masowych i chmurę obliczeniową – czyli technologie nowoczesnego centrum danych. Czyni to, aby pomóc firmom oszczędzać czas, ograniczyć ryzyko oraz znacznie obniżyć koszty kapitałowe i operacyjne. W ten sposób wspiera klientów Veeam w realizowaniu ich bieżących i przyszłych celów biznesowych.

Firma została założona w 2006 roku. Obecnie posiada ponad 45 tys. partnerów (ProPartner) i ponad 230 tys. klientów na świecie. Główna siedziba firmy mieści się w Baar w Szwajcarii, a biura znajdują się w wielu krajach. Więcej informacji pod adresem https://www.veeam.com/pl.Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję